Aslan Max’ı Seslendirenler

Türkiye’nin en çok sevilen süper kahramanlarından Aslan Max, “Max Maceraları – Kralın Doğuşu” filmiyle 9 Mart’tan itibaren beyaz perdeyi fethetmeye hazırlanıyor. Üstelik bu dev macera için, Engin Altan Düzyatan,Yekta Kopan, Özge Özpirinçci ve minik yıldız Alpay Şayhan sesleriyle kahramanlara can verirken, Türk pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu, filmde de kraliçeyi seslendiriyor.

Filmin seslendirme yönetmenliğiniyse Canan Yüksek yaptı.

Filmde, Max’ın annesi Kraliçe Shifa’ya sesiyle hayat veren Sezen Aksu filmin seslendirme ekibinde yer alışını “Bizim çocukluğumuz çok renkliydi. Çocukluk, içinde barındırdığı tüm bu renkler sayesinde büyük önem taşır; çok değerlidir… Bu projede yer almaktan bu kadar mutlu olmamın en büyük nedeni, çocukları ev hayatından uzaklaştırıp yeniden macera duygusuyla buluşturan bir filme sesimle katkıda bulunma imkânıydı.” sözleriyle özetledi.

Filmde Yekta Kopan başkahraman Max’i, Engin Altan Düzyatan ise Gölgelerin Efendisi’ni seslendirirken, Özge Özpirinçci Max’ın yol arkadaşı Leena’ya sesiyle hayat verecek.

Max’ın Aslan Krallığı’nı Gölgelerin Efendisi’nin azabından kurtarmak için giriştiği macera dolu yolculuğu konu alan animasyon, 9 Mart’ta sinemalarda…

Filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorum yazabilirsiniz.